BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Pozovite me jednoglasno da uredim Srbiju
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Juče u 4:25 am

» Vest dana!
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

Ko je trenutno na forumu
Imamo 8 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 8 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

Napiši novu temu   Odgovori na poruku
 

 Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty
PočaljiNaslov: Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"   Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" EmptySub Mar 06, 2021 9:12 am

(+ 18)

https://youtu.be/w-tdFNTS1ZE

Nekad beše a danas se pripoveda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"   Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" EmptySub Mar 06, 2021 10:58 pm

Ljubavne priče uličnog svirača – priča br. 26:
Razumeo sam njen pogled
 
Vraćao sam se biciklom iz jednog sela, gde smo davali godišnji pomen jednom upokojenom. Hasenaueru. Inženjeru. 
Ne znam ni čega je bio ineženjer. I onda kad sam već bio duboko na ovoj strani prodje pored mene, takodje na biciklu, jedna mlada lepa žena. I ono, kol`ko ide brzo bicikl, je li, njen i moj, po dve`st kilometara na sat, vidim ja njen pogled. Vrlo interesantan. Onako, za mene. Ne kao kad neko prodje bez veze. To je već bilo na samom ulasku u grad. Ja skrenem u ulicu desno, da vozim prema mojoj kući i onda pomislim na njen pogled i kažem sebi:
„Daj, govedo, ako razumeš poglede vrati se i vidi o čemu se radi.“
 
I okrenem ja bicikl i udjem nazad u onu ulicu kroz koju sam prošao i kojom je ona dalje produžila. I vidum nju tamo dalje da vozi sada mnogo sporije i – okrenula je glavu na moju stranu. Videla je da ulazim u sad, da kažem, njenu ulicu i okrenula bicikl kao da će da vozi prema meni, na šta se ja obradujem, pa posle par metara okrene bicikl da nastavi dalje u onom pravcu u kom je generalno i vozila, pre nego što su nam se pogledi sreli; na šta se ja razočaram. Kad ona ponovo okrene i doveze se do mene.  Stane ona biciklom meni zdesna. I ja gledam: mnogo lepa. mlada žena, ali mi nekako zapuštena. Pogledam njene ruke.
Neke brazde radničke na dlanovima. Nokti, onako – zapušteni. I haljina, … Ali lepa žena; baš!
Mlada, ne mogade se reći više od dvadeset pet, šest godina starosti.  I kažem ja njoj:
„Mi smo se negde već sreli. Možda jednom isto ovako u prolazu.“ I ona kaže:
„Jesmo. Ti si bio razumeo da te ja želim ali nisi stao.“


„Pa, rekoh, ima tome jedno dve, tri godine.“
A ona kaže: „Pa tako.”


“E, pa, vidiš, ja već osam godina nisam bio telesno ni sa jednom ženom.” – mada sam tu slagao, jer prošlog leta sam bio tri meseca sa jednom Kenijkom u vezi i možda smo telesno bili tri puta, u vrh glave, pošto je ona radila po smenama i bila uvek toliko umorna da je dolazila kući i odmah odlazila u krevet, pa se prala tek kad ustane, Nije problem bilo to kad se ona prala, već što je stvarno bivala umorna na smrt. Devet sati rada stojeći uz tekuću traku, sat vremena do radnog mesta, sat vremena nazad do mog stana … Pa kako da ima vremena i snage za seksualne odnose. I ja ju nisam dirao. Čuvao sam ju i negovao kao da je moje dete. A ono što se tiče seksa sa njom je bilo tako da je htela da uživa i ja sam njoj radio sve lepe stvari, a ona je bivala toliko umorna da sam ja na kraju jedva dolazio do orgazma. Misliš ono:
„Hoću li, neću li, šta ću, kako ću, s kim ću, …“
Kad sam joj pomogao da od jednog Kosovara garažiste dobije automobil na otplatu i kad je dobila u najam mali stan u gradu – otišla je od mene i stambeno.
Telefonirala je donekle dok nije sasvim upala u „mašinu za mlevenje mesa“. Mislim na sistem: radi, spavaj, zaradi, plati, pa sve ispočetka. 
Tako ja ovoj novoj nisam mnogo ni slagao jer ono sa Kenijkom i nije bila prava ljubavna veza ni pravo seksualno odnašanje.


I kažem ja ovoj sa biciklom:
„Vidim ja da si i sada jednako lepa ali ne smem ja tek tako sa lepim ženam koje su sigurno seksualno aktivne, pa verovatno maksimalno.“
„Pa da. Imam ja jednog drugara, koji je slikar i …  Šta da ti kažem ? Kako hoćeš. Ti se meni svidjaš.“ – kaže ona meni. 


Spustimo mi tu biciklove i krenemo pešice u onom pravcu kojim je ona htela biciklom. Mada nisam pitao ni gde ide ni, koliko bi još trebala da vozi donde gde je nameravala da stigne. Ja o tome u onom uzbudjenju nisam ni mogao da vodim brigu niti da ju treznim obavezama i planovima njenim. Računao sam da ona zna šta mora, a šta ne mora.


Počelo je da pada veče. I, Bože moj! Ova mlada i ja počnemo da se ljubimo; pod jednim drvetom. Na neku desetinu metara se čulo da je tu neki svinjac. Ona sedne meni na krilo i meni se moj ukriti, a ja mislim hoću li da probam ili neću! Jer bolesti su tu u celom svetu, a o njoj ne znam ništa. Kad samnom počinje ovako brzo i lako možda joj je to navika i sa drugima, rutina, običaj, …
Lako paljiva, … potrebita. I onda se setim onog Romanščenka, Ukrajinca,  koji mi je rekao:
„Ma jeb`o sidu. Jednom se živi i jednom mre.“ Kad smo tako on i ja razgovarali o polnim bolestima. Gledam ja sad nju kako je lepa i ne izgleda mi više zapuštena, a prijatno mirišljiva na smilje, bosilje, … ili seno, … ko bi ga znao u onom momentu na šta.


Ljubljenje sa njom? Milina koja ubija. Udara u hipotalamus.
 Povučem ja njene gaćice malo u stranu i počnem da ga uguravam. Udje on malo; `oće, neće; ono kad nije još sasvim tvrd kao pred špricanje kad se samozadovoljavam, pa kad bude pred kraj lep, debeo za ponos. A tamo svinje počeše da skiče, kao da se grizu medjusobno, pa protrčaše blizu pored nas neka deca. Sve mi to odvuče pažnju. Poremeti me i uplašim se da će mi moj omlitaviti. Ali nekako se on popravi u tom poslu i zadatku i uteram ja njega baš lepo celog i ona  počne da stenje i podvriskuje. Meni tu ne bude jasno da li glumi, jer tako brzo da joj bude lepo – meni postade malo sumnjivo. A druga stvar – nemoj neko da nas čuje.  Čuh i razgovore ljudi tamo u polumraku, pa pomislih: Nemoj da dodju da nas uhvate u šteti na tudjem imanju. I tu ona i ja rešimo da prestanemo sa radnjom. Krenemo mi nazad ka biciklovima pa u grad.
 
Dodjemo na glavni trg, a tamo mnogo ljudi.  Ali baš mnogo. Kao da je jesenji vašar. Beše tu nekoliko grupa. Koje polno mešovitih koje odvojenih na muškarce i žene. Pa par terasa pred restoranima oko trga. Ona stane pred jednu grupu od trideset, četrdeset žena i poče nešto da im priča. Ja razumedoh da je ona neka aktivistkinja i udaljim se; da ju pustim da odradi tamo šta je naumila bila.
I ja se zabavim sa jednim mladjim muškarcem koji se igrao sa svojom, pretpostavljao sam, ćerkom od tri, četiri godine. Dizao ju je na svoja ramena i spuštao. Kažem ja njemu da me raduje njihova igra i upitam ga da nije možda Vranjanac; pošto mi se učinilo po dijalktu da je južnjak. 
On mi reče da nije ali ne reče odakle je. Upitah ga kako se zove.
„Stojan.“
„To je i vranjansko ime.“ – rekoh ja
 
„Da ali nisam Vranjanac.“
I, zaista,  Stojana ima od Niša pa do Djevdjelije. 
I dobro, ode on i sad se ja okrenem da vidim šta radi ona moja nova mlada; nisam ju još ni pitao kako se zove. Kad – nije ona tamo pred onim skupom. Razilaze se one žene. Još ima mnogo ljudi i ja pomislim:
“Ih, bre! Izgubio sam ženu! Kako ćemo se sad naći? Kad tamo, petnaestak metara od mene, neka žena, sva u crno obučena, viknu jako glasno:
“Mišo!” – Kao što moja majka mene doziva.
 
Malo dalje od nje videh i moju mladu, koja je krenula ko zna gde, kako se okreće, a radosna što me vidi. Dodje ona, na moju sreću do mene. I sad mi krenemo dalje. Ja razmišljam o tome gde da je vodim i pogledam koji ključevi su kod mene. Jer nekad nosim onaj koji je za ulazak u zgradu u kojoj stanujem, koji je ujedno i za ulazak u stan i mali ključ za poštansko sanduče. A nekad imam i onaj svežanj od četiri ključa. Na kom je i ključ za ulaz u zgradu u kom je moj studio i ključ za ulazak u studio. I tu mi laknu što su mi tu bili svi moji ključevi.
Pomislim: „Dobro. Vodiću je u studio. Ako bude htela da udje.“ Onda ona mene upita:
“Jesi li razmislio o tome gde ćemo spavati?
Imaš li neku vreću za spavanje?
Neki madrac na naduvavanje?”
 
Ja joj kažem: „Ne brini! A kako ćeš ti s tim što ne ideš kući?”
„Ja sam onom mom telefonirala da neću doći. A šta ćemo ti i ja dalje?”
Upita ona jasno, gledajući me u oči kao da kaže:
“Gukni, golube! “
 
“Pa ja – rekoh – nisam blesav da tako lepu ženu ne primim, a koliko ćeš ostati zavisi od tebe.”
“E bolji si tu od mog tate.“
Uzviknu ona radosno. Pa pojasni: 
„Koji je zbog nekih tamo cigareta koje je krenuo da krade, ostavio mamu one večeri . Policija ga uhvatila na delu i bio je kažnjen zatvorom i – tako, mama i on su prekinuli.“
 
„Kakav peh, da mu naidje policija dok krade.“ – rekoh ja.
„Aaa, mama ga je prijavila, jer nije htela  da on zaglavi u takve poslove, a kad je izašao iz zatvora nije više ni došao kod mame.“


„Ni zbog tebe?“
„Nikad nije ni saznao da je mama bila trudna.“
 
„Nisi nikad videla svog oca?“
„Da. Nisam nikad videla svog oca.“
 I tu ja, pred svim ljudima koji su prolazili pored nas, klaknem na zemlju, uzmem njenu desnu šaku u svoje obe i poljubim joj nadlanicu.
 
Ona me upita: „Da li me sažaljevaš ili me prosiš.”
“Ni jedno ni drugo. Ti si tek četvrta osoba u mom životu koja ume da razgovara. Da sam sad ovde oko nas pitao nekog ko nikad nije video svog oca:
„Nisi nikad video svog oca, koji je ostavio tvoju majku dok je bila trudna s tobom?“
Odgovorio bi mi sa „Ne.“
Misleći da mi odgovara da nije nikad video svog oca.
Kad bih ga sad pitao: “Da li si ikad video svog oca koji je ostavio tvoju majku dok je bila trudna s tobom?“ – opet bi mi odgovorio sa „Ne.“
Meni si mogla odgovoriti samo sa „Da.“ jer ja tebe razumem ali ni tebi nije uobičajeno da ti odgovore sa „Da.“ kad im kažeš: „Dunav nije manji od Save.“
nego uglavnom čuješ „Ne.“
Isto kao i kad im kažeš: „Dunav je manji od Save.“ pa si tvoje „Da.“ pojasnila sa „Nikad nisam videla svog oca.“
 
„Lepo.“ – reče ona pomalo ironično; kao da kaže:
„Baš si tupadžija.“ 
Na to ja rekoh samo ovo:
„Pošto si siroče, ja ću te usvojiti.“


„A ne! Onda nećemo smeti raditi ono što smo radili pod drvetom.  Ustvari šta ćemo smeti raditi – videćemo. Sad me samo interesuje da ono dovršimo. Tako lepo se onaj tvoj bio smestio.”
Ja to primih kao pohvalu i pun samopouzdanja uzeh sad   njenu levu ruku u moju. 

Pun samopouzdanja idem ja ulicama, više onako kao što konj zna napamet gde mu je dvorište, nego što sam o ulicama, gradu i ljudima razmišljao i kaže ona meni:
“Ti si rečit. Trebao bi pisati romane.”
“Pa – rekoh – sad da počnem da pišem šesti, a ni prvih pet niko nije pročitao, …”
 
“Pa ti pišeš!” – reče ona glasno i s vidljivim iznenadjenjem. Kao da je to bogzna šta vredno.
Ja pomislim:
„Tek ćeš ti videti šta ja sve radim.“
Ali joj samo rekoh:
„Sve što radim i znam dao bih u znak zahvalnosti što moj organ pasuje optimalno tamo gde je večeras izvršio probni rad.“
 
“Prijatno mi je to čuti, al` nemoj mnogo mudrovati dok se pârimo.
Budi majmun! Inače će ti mlohaviti i bez svinja koje skiče oko nas.” – reče ona s osmehom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"   Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" EmptyNed Mar 07, 2021 10:02 pm

flyingjoymaker ::
(18+)
YouTube link:
https://youtu.be/SybfGJyM0Y0 

https://www.youtube.com/watch?v=SybfGJyM0Y0

Nekad beše a danas se pripoveda.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"   Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" EmptyUto Sep 07, 2021 9:58 pm

Ljubavna prica iz vise delova: 
Nastavi tamo gde ja stadoh 

Bili jednom njih troje

flyingjoymaker likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"   Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavna priča br. 26: "Razumeo sam njen pogled"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
» Moja tužna priča
» Erotska prica u tri reci
» Neka druga prica
» moja kniga priča i još koječega

Dozvole ovog foruma:Možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: sex :: sex
-
Napiši novu temu   Odgovori na porukuSkoči na: