BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Pozovite me jednoglasno da uredim Srbiju
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 28, 2024 4:25 am

» Vest dana!
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Ja sam inteligentniji od AI i AGI Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Ja sam inteligentniji od AI i AGI

Ići dole 
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Ja sam inteligentniji od AI i AGI Empty
PočaljiNaslov: Ja sam inteligentniji od AI i AGI   Ja sam inteligentniji od AI i AGI EmptyPet Apr 05, 2024 5:10 pm

Aktuelna je takozvana Veštačka inteligencija, pa je onda već tu priča da je i takozvana AGI gotova za korišćenje.
Hoću da kažem da sam ja pametniji i od jedne veštačke inteligencije, prve osnovne, i od one generalne. Jer sve to što veštačka inteligencija zna – znaju drugi ljudi; ja ne moram znati. 
Ali ja znam ono što ne znaju ni svi ostali ljudi, ni veštačka inteligencija.
E sad, ako vi sad pitate šta je to – ja sam to sve već rekao pa vi analizirajte, ali mogu vam tek sutra (ili već sutra) napraviti posebnu listu svih petnaest 
ili šesnaest stvari koje AI ne zna i koje AGI neće znati. Jer tako mi je rekao Sveznajući, da (AGI to) neće znati nikada, pa prema tome sve to što ja znam je dokaz da je AI, odnosno AGI, samo program u koji su ubačeni podaci  svega, odnosno ubačeno sve znanje koje postoji u knjigama i udžbenicima. I kojekakvim zapisima, nosačima podataka, ... 
Ali pošto izvan toga ja imam neko znanje koje nemaju, je li, ni svi filozof, ni sve filozofije, ja smatram da sam na toj maloj razlici jači od njih dve, od te dve inteligencije veštačke. 
Jer sve to što veštačke inteligencije znaju – ja bih mogao naučiti (delimično, ali nemam taj kapacitet za pohranu podataka) ali ono što ja znam one ne znaju, tako da ja smatram da sam ja jači od njih.
 
Lista kojom tvrdim da sam inteligentniji od Veštačke inteligencije:
Prva Tema: Astrofizičari ni sa Veštačkom inteligencijom, kao ni sa James Webb teleskopom ne znaju:
1. da je gravitacija efekat, a ne fizikalna sila,
2. ne znaju šta je magnetizam po sferama, a šta je po transverzalama,
3. ne znaju da u Kosmosu ima 360 hemijskih elemenata,
4. ne znaju da život postoji oko svake zvezde,
5. ne znaju zašto se sve u Kosmosu vrti,
6. ne znaju zašto se Kosmos širi,
7. ne znaju da centrifugalna sila nije sila, nego je efekat,
8. ne znaju da ne postoji centripetalna sila nigde, osim u mašti,
9. ne znaju da nema subatomskih čestica nego ima ponašanja materije, što je ustvari psihologija atoma,
10. ne znaju šta je Tamna masa, šta su Crne rupe, šta je deseta energija, šta je jedanaesta,
11. ne znaju da smo mi ljudi pretposlednja vrsta u razvoju životinjskog sveta.
12. ne znaju da mi ne vidimo neko daleko nebesko telo zato što nama svetlost dalekog nebeskog tela dodje u oko, nego ga vidimo zato što bacimo pogled na njega (daleko nebesko telo).
To znači da mi uvek vidimo aktuelno stanje stvari, jer teleskop nije tu da nam pojača svetlost daleke zvezde, nego je tu da pojača naše čulo vida; kao što su starcima naočari na usluzi da bolje vide sitna slova, 
13. Astrofizičari ne znaju da je transcendencija priznanje nemoći da se Bog shvati kao realnost.
 
Druga Tema: Politika:
Filozofi, ideolozi, teolozi i političari ne znaju kako da urede političku situaciju na ovoj planeti, a u tome im ne može pomoći Veštačka inteligencija.
 
Treća tema: Konstitutivni elementi Univerzuma:
A. Skup svih ideja,
B. Kosmos kao Skup svih materijalnih ispoljenja i
C. Ništa kao bezgranična praznina iz koje ne može nešto nastati ali u kojoj nastaje sve.
Ova tri konstitutivna elementa Univerzuma egzistiraju nezavisno jedan od drugog.
Dakle Univerzum i Kosmos su dve različite stvari.


U Kosmosu su nemoguće četiri stvari:
1. da ni iz čega (to jest iz konstitutivnog Ništa) nastane nešto,
2. da se istoimeni magnetni polovi privuku,
3. da Stanje stvari krene unazad i
4. da se kretanja u Kosmosu zaustave.


Ako nekome treba Bog, onda on nije Skup svih ideja, jer ideje egzistiraju bez obzira na to da li postoji um koji ih može dosegnuti.
A Bog nije ni ono Ništa, u kojem sve može biti, a iz kojeg ne može ništa nastati.
Dakle Bog je Kosmos, Ali ga ja ne zovem Svemogućim,  jer postoje one četiri nemogućnosti, nego ga zovem Sveznajućim.
 
Četvrta tema: Logika.
Analiza istinosnih vrednosti binegativnog suda:
Za razliku od 15 korektnih, ova nije korektna: Binegativni sud.
 
Link na YouTube video:
https://www.youtube.com/watch?v=cM4qclUnhXw 
 
©:
I Ging Studio Solothurn
Dragoljub M. V. P.
Diplomierter Vater,
Schriftsteller und Musiker.
www.iging-studio.ch
www.flyingjoymaker.com
@serb001
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
 
Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: mozgancije i ostalo :: ideologije :: filozofija
-
Skoči na: