BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Vest dana!
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 O cemu upravo razmisljate?

Ići dole 
+24
LunKraljPoNoći
Helem
Najgora
Maza
frity
osma
Wonderlust
frit
Kurt kombajn
Provokatorka
VELICANSTVENI
Lela
VladimirR.
Papak
Faith
SovicaPlava
wucicca
flyingjoymaker
Admin
storyteller
212ganna
_MaNiaC_
blue mandarin
Slavena
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Slavena

Slavena


Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyUto Sep 27, 2011 1:28 am

First topic message reminder :

Inače..inače..idem od teme do teme, čitam i razmišljam o onome što
pročitam.
Na kraju zaključim kao i obično da druženje na forumu zna biti
lepo.
Gde ima dobre volje, razumevanja , poštovanja ima i lepote.
Ružno
obavezno treba preskočiti a ne zaskočiti. O cemu upravo razmisljate? - Page 3 423279
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 8:12 am

,,Dva puta ništa je ništa-čista matematika..." Sofronije
Nazad na vrh Ići dole
Lela




Datum upisa : 12.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 8:23 am

SovicaPlava ::
,,Dva puta ništa je ništa-čista matematika..." Sofronije

Ako beskonacnom dodas 1, to nikako ne menja njegovu sustinu. lol!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 8:24 am

,,Ne bi ja tu ništa diroooo"
Nazad na vrh Ići dole
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 1:39 pm

sta sam uradila sa kosom Neutral
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 9:19 pm



razmisljam o tome da li vredi 42 godine biti diktator-milijarder i je-bati svoj narod da bi na kraju doziveo da ti pred ocima ubija dva sina i tebe umlate kao lisca u kokosarniku?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 20, 2011 10:59 pm

Hm nekako mi ga je žao , mislim da ga okreću ko kera , ne mislim da ti što su ga ubili bolji od njega a Libija je bila daleko liberalnija od ostalih arapskih zemalja.
Nazad na vrh Ići dole
wucicca




Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:03 am

o tome kako mi curi iz ociju ko iz nosonje
o temperaturu koja me je ukljucila na monofazunu
o majstorima koji nisu zavrsili
o zidanju skadara na bojanu
o sutrasnjoj pijaci
o gluposti
o pametnicama nekim
xmmm
e da i o jednom cosavom scratch

i daa svasta nesto kao razmisljam
Nazad na vrh Ići dole
Papak




Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:22 am

Jesi čitala knjigu o Ruti?
Nazad na vrh Ići dole
wucicca




Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:23 am

nisam Sad
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:26 am

Pa to je biblijska priča o jednoj ženi zvala se Ruta(verovatno što je bila rutava) osim toga imala je drugih vrlina kao žena zbog čega su je i ako je bila strankinja Izraelćani su je prihvatili kao svoju. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:29 am

kako se zove knjiga?
svidza mi se fabula radnje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:39 am

Pa knjiga o Ruti iz starog zaveta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:46 am

sad se pitam sta li sam citala uopste scratch study
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:51 am



pa sta ima Ruta sa cosavim o kom wuccica razmislja i o njenim majstorima koji nisu svrsili?



bilbul



Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:54 am

Ništa bez brka Wuki ovi svi ćosavi su izgleda malo mlohavi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:56 am

sve vreme mi je Dina u glavi...
jbote pomracenje uma... scratch

totalni zaglupitis.........................
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 12:56 am

Papak ::
Ništa bez brka Wuki ovi svi ćosavi su izgleda malo mlohavi Very Happy

no sto je musko brez brkova m!!!!
zato ja i trazim brkatog ciku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 1:02 am

Evo počinjem da puštam.....
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 1:36 am

Papak ::
Evo počinjem da puštam.....

ma dzabe pustas!
ona hoce ciku, a ne momka.




O cemu upravo razmisljate? - Page 3 96906543
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 1:49 am

e Leteci zar ti nisi kod moje Aide!!?? Aj vodi je i ne dodovodi je natrag- mozda je ti prevaspitas.....
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 2:11 am

flyingjoymaker ::
Papak ::
Evo počinjem da puštam.....

ma dzabe pustas!
ona hoce ciku, a ne momka.




O cemu upravo razmisljate? - Page 3 96906543

Ma ja čekam onu svoju šansu po crnogorski kad legnete da vam od ispod dižem krevet pa kad se oznojim da me pitaš:Čuš jado šta se oznoja , ko da ti jebeš a ne ja!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 2:26 am

Razmišljam...o tome da bih volela neki novi blog ovde da pročitam...
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 7:41 am

E, nešto se razmišljam: šta je u stvari umetnost?

Ovo:



Ili ovo:



Sad, ja sam od početka prilično indiferentan prema Adel. Uopšte ne volim euforiju, naročito kad mi to nešto oko čega se euforija podiiže ne deluje nimalo fascinantno. I tako sam ja preko Rolling in the deep prešao komotno. Nije loša pesma, ali daleko od toga da me oduševila. E, a onda sam čuo Narvaezove. Prvi put. Pa drugi. Pa treći. Pa četvrti. Pa stoti, ja mislim. Pa sam skinuo i narezao da mogu da slušam i u kolima. Mala je toliko nenormalno slatka, i zarazna sa ludačkom energioijom upakovanom u malecko, malecko telo da me potpuno zarobila, ne prođe dan a da ih ne pogledam barem jednom i uvek mi izmame osmeh na lice. Ima li šta lepše od toga u ovom sivom svetu?

I tako, pitam se da li je umetnica Adel čiju je pesmu videlo preko 150 miliona ljudi ili ova mala šmizlica zbog koje mi je pesma ušla u glavu, trajno? Verovatno su obe, ali da moram da izaberem, glasao bih za Aleksu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 8:43 am

Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 8:46 am

Dobro, znam i za ovaj hit. Nije to loše, ali i dalje ne padam u nesvest. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 21, 2011 9:02 am

Pa, ni ja ne padam u nesvest, samo priznajem da ove nove, mlade, talentovane britanske izvodjace, kao Adele, Joss Stone, Amy Winehouse, rado slusam.
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 5:41 am

E, malopre vidim na Fejsu da je preminula jedna žena, onako prilično mlada, istaknuta feministkinja sa juga naše tzemlje i svi je pominju, pričaju sve najlepše o njoj i upotrebljavaju izraz "nije fer".

I onda ja razmišljam o 2 stvari:

postoji li tako nešto kao što je fer smrt

šta se dešava sa fejsbuk profilom kad neko umre - mislim, koliko vremena treba da se ne oglašavaš pa da se ugasi i da li uopšte može automatski da se ugasi?

Vesela popodnevna razmišljanja. O cemu upravo razmisljate? - Page 3 1265156071
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 5:44 am

Sigurno se automatski ne gasi, msm otkud ti to?
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 5:46 am

P znaš kako, ukoliko recimo 5 ili 10 godina ne posetiš svoj profil, misliš da ga Fejsbuk automatski ne obriše? Palo mi na pamet. O cemu upravo razmisljate? - Page 3 2030526208
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 5:49 am

Nemam pojma, jesi li pročitao gore uputstvo šta uraditi do 5.novembra?
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 6:55 am

Ufff..svašta nešto....
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 6:58 am

SovicaPlava ::
Nemam pojma, jesi li pročitao gore uputstvo šta uraditi do 5.novembra?

Jok. Nikad ne čitam uputstva. Jednoga dana to će me pretvoriti u nindža-kornjaču. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 7:08 am

Papak ::
Ufff..svašta nešto....
Baš si neki, nećeš to da podeliš sa šačicom nikova... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 7:12 am

Ma nije nego ništa pametno...
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySub Okt 22, 2011 7:14 am

Pdooobro kada si misteriozan tudej. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
_MaNiaC_

_MaNiaC_


Reputation : 0
Datum upisa : 21.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyNed Okt 23, 2011 12:16 am

Uuuh shto volim,kad je forum prazan...Tada sam 100% siguran da sam najpametniji... lol!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyNed Okt 23, 2011 9:35 am

O tome kako ću sutra potrošiti pare na sajmu Razz...Knjiga...SA APETITOM!
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 10:16 pm

kako sam samo umorna, razvalih vilice od prozevanja....
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 10:53 pm


ja razmisljam o tebi; kako bi bilo dobro da skines ove naocare!


O cemu upravo razmisljate? - Page 3 1734289371
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 10:57 pm

samo to Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 11:17 pm


onda bih te gledao u oci i dozvolio sebi da se onesvestim.


O cemu upravo razmisljate? - Page 3 1999943529
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 11:17 pm

ajde da isprobamo ovaj chat system!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 11:39 pm

o tome kako je lepo biti prvi nekome O cemu upravo razmisljate? - Page 3 4272165985
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPon Okt 24, 2011 11:46 pm



evo majstora:

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyUto Okt 25, 2011 8:10 am

Razmišljam o tome kako sam večeras prvi put čuo ovu Džonijevu pJesmu i oduševio se.




O cemu upravo razmisljate? - Page 3 1265156071
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptySre Okt 26, 2011 9:49 am

Provokatorka ::
o tome kako je lepo biti prvi nekome O cemu upravo razmisljate? - Page 3 4272165985
Oduvek sam mislila da je lepo biti poslednji nekome Smile
Nazad na vrh Ići dole
Slavena

Slavena


Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 7:44 am

razmisljam kako svratih, a ono nema nikoga... e, jbga..
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 8:41 am

o najprodavanijoj knjizi ovogdisnjeg sajma
vec godinu dana je imam a tek sad uspex xmm
dobro je da olje biti ne moze...
prave reci Uvek nadju pit za citanje Very Happy

[img]O cemu upravo razmisljate? - Page 3 29015810150435300286490%20%20Uploaded%20with%20ImageShack.us[/img]
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 9:26 am

Wuki@ šta ti kažeš koja je to knjiga?
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 9:31 am

nemoj ja da sudim o prodaji xaxax
kupila sam neke recnike stranih reci i izraza da se
bolje snadjem s istim... i da recnik simbola to mi je
nesto ufuralo u glavu odjednom...
e sutra uvece me pitaj sta sam kupila Smile
sutra se sladim nako za moj ceif ...
msm znam da cu kupit alapacicu Bjelicu
jer mi je fakat bas gotivna... ma bice tu svega
jer ja jesam svastara kao i salata cezar :-)
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 9:35 am

e da rekose mi da batalim cika Vujakliju jer vise nije u upotrebi
sad cem vako da isproveravam koliko su prepisali od coeka
Klajn i Sipka msm begax al ne dovoljno na kraju posustah
pa cu sad trazim a znas da voledem te resavce pa da vidim
xexexe di je stigla modernizacija tudjica ili kovanica ili vec....
e da kupila sam i moje ox teatrologiju xmm i tako neke knizurine
sto bi moja majkana reknula Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyČet Okt 27, 2011 9:41 am

Pazarila sam i ja svega i svačega...Otegla sam se dok sam donela do kuće, ali u najvećoj radosti... Kao srećna kifla sam koračala...
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 12:59 am

fali mi FJM, ne znam gde je....
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 1:01 am

Njegovo nepristvo je uvek očigledno...Ma ko zna šta radi sad brrrrrrrrrr....
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 1:04 am

bice njemu brrrrrrr ako radi nesto nedolicno elephant
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 1:06 am

Misliš- sme da šeta surlu, ali ne sme da pretera sa kikirikijem Razz?
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 1:08 am

mislim da ne sme da je drzi u ovom polozaju!
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 1:21 am

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 296482_100701763376136_100003089373226_3563_1558734168_s
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 EmptyPet Okt 28, 2011 4:04 am

Razmišljam o tome kako se možda stvarno sva lepota u nadi sakrila...

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu upravo razmisljate?   O cemu upravo razmisljate? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O cemu upravo razmisljate?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Cemu vodi osveta i mrznja?
» U čemu dalje da pržim povrće?
» Kome ili čemu bi koristila slobodna prodaja heroina, kokaina, LSD-a, …

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO
-
Skoči na: