BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Juče u 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

» Kako je nastao Kosmos 8. deo D
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:29 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo C
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:17 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo B
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 5:12 am

» Kako je nastao Kosmos 8. deo A
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 8:10 pm

» kako je nastao Kosmos 7. deo C
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:56 am

» Kako je nastao Kosmos 7. deo B
Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Emptyod flyingjoymaker Pon Jan 29, 2024 3:52 am

Ko je trenutno na forumu
Imamo 20 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 20 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Kakav vam je danas bio dan?

Ići dole 
+19
Kurt kombajn
frity
storyteller
Wonderlust
VladimirR.
Papak
Provokatorka
blue mandarin
SovicaPlava
wucicca
_MaNiaC_
Lela
flyingjoymaker
Slavena
osma
Admin
DIVINE
Faith
MissCaffe
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
MissCaffe

MissCaffe


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Avg 14, 2011 2:25 am

First topic message reminder :

Divan i raspolozen prema meni. Danasnji dan mi je izasao u susret. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyČet Nov 17, 2011 8:43 am

Dan velikih umora ccccccccc...
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyČet Nov 17, 2011 9:23 am


danas?

pre dve nedelje sam nesto debelo zabrljao i kad sam shvatio da sam se debelo za`-jeb`o - gledao sam kako da se izvadim.
proces vadjenja sam zapoceo pre 3 dana i - evo me danas tamo gde sam mogao biti pre dve nedelje.
"sve je dobro kad se svrsi".

(ili bese ovako: "sve je dobro sto se dobro svrsi"?


sunny
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Faith




Datum upisa : 13.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 18, 2011 6:51 am

sugav .... jedan od onih dana....
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka




Datum upisa : 16.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 18, 2011 8:12 am

ma koga boli kakav je meni dan bio, bio je i prosao....
Nazad na vrh Ići dole
storyteller




Datum upisa : 23.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 18, 2011 9:31 am

Sasvoim okej, osim što je malo falilo da išamaram jednog starijeg čiku. Baš to što je stariji je bilo presudno da se uzdržim. O Bože, stvarno više nemam živaca za imbecile.


Ali je dan ipak bio kul. Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 1265156071
Nazad na vrh Ići dole
osma




Datum upisa : 18.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 18, 2011 10:54 am

...prosto fantastican...dan kada su hteli da me biju....dosla sam do zakljucka da ovom narodu mogu oduzeti bilo sta ......i nista ne bi bilo bolno kao kad im ukinete sedative.
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član



Datum upisa : 16.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 18, 2011 7:38 pm

osma ::
...prosto fantastican...dan kada su hteli da me biju....dosla sam do zakljucka da ovom narodu mogu oduzeti bilo sta ......i nista ne bi bilo bolno kao kad im ukinete sedative.


medjutim - ne mozes im uzeti ono sto nemaju.



Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 4252452532


Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 2889884971

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
wucicca




Datum upisa : 11.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Nov 19, 2011 12:32 am

dan mi je nadasve inspirativan mmmm flower
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima



Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Nov 19, 2011 7:37 am

Totalno sumanut, za razliku od ostalih dana koji su totalno sumanuti Razz
Nazad na vrh Ići dole
osma

osma


Reputation : 0
Datum upisa : 18.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Nov 19, 2011 8:56 am

flyingjoymaker ::
osma ::
...prosto fantastican...dan kada su hteli da me biju....dosla sam do zakljucka da ovom narodu mogu oduzeti bilo sta ......i nista ne bi bilo bolno kao kad im ukinete sedative.


medjutim - ne mozes im uzeti ono sto nemaju.



Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 4252452532


Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 2889884971

..ovim novim zakonom su ima uzeli ono malo mira koji su imali uz bensedin i bromazepam.
Nazad na vrh Ići dole
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Nov 19, 2011 9:04 am

Osma, brate, valjaš lekove? Da pravimo neki dil? afro
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Nov 20, 2011 10:42 am

Danas mi je bio jebitačan day...Nikada nisam volela nedelje, oduvek su mi bile lenje i monotono sumorne, čak nemam naviku nedeljom ni nos da promolim-bez nekog extra razloga. Volim lenje ponedeljke ili bilo koje druge dane-kada ih sebi jedva priuštim-ali nedelje ne volim i jbg!
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Nov 20, 2011 10:45 am

poslala sam ti pp, pogledaj...
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Nov 20, 2011 10:52 am

eee, frity ceka!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Nov 20, 2011 11:08 am

Dragi Friti,
Odbegli deo administracije je obavešten...Verujem da će sve biti sređeno.
Nazad na vrh Ići dole
osma

osma


Reputation : 0
Datum upisa : 18.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 21, 2011 7:43 am

divan dan......steta sto nema vise takvih dana..
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 21, 2011 9:42 am

najluzerskiji dan od ko zna kad... i bas me briga ima jos vremena
sutra je nofiii i sve jovo nanovooo Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 2889884971
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyČet Nov 24, 2011 10:02 am

Smešan dan... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
frity

frity


Reputation : 0
Datum upisa : 15.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 8:44 am

dan,kao i ja..kao sa neke fotke antona korbijna-tmuran,siv,i sjeban do kraja.pitam se,koliko covek moze biti proklet da u trenutku kad se inace ne oseca najbolje,saznaje one istine koje se kad tad pojave na povrsini,i sjebe se iz sve snage??koliko jutara,po kojima se dan poznaje,mora proci da bi se pojavio bar jedan izuzetak tog pravila?koliko dan moze biti jos gori od jutra,i dokle??kada prestaje kisa posle koje treba doci sunce??kapiram da na sve ovo postoji vrlo prost odgovor,ali to i jeste sustina-dan mi je upravo takav,da nemam odgovor na pitanja,ova ili bilo koja druga..
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPet Nov 25, 2011 9:01 am

ja nalazim srecu u ucenju Gramatike nemackog jezika.
I tako ja nemam vremena da se bavim belosvetskim pizdarijama, Euro, Sirija, bombe, pobunjenici, Zvezda, Partizan, Srbi, ovi, oni, ...
ne mislim da je moje delovanje guranje glave u pesak, nego danas je lepo biti star i neodgovoran za prohteve nezasitih i onih koji bi da su na mestu ovih koji grabe da se zasite.
kad hocu da se uspavam pocnem da smisljam temu za pricu i - teme se otvaraju.

Sad imam dovoljno da iduce godine puknem, ni manje ni vise nego, na "Andricevu nagradu za price" (ili pricu-?). I ne libim se da ovo izjavim, jer "Bolje iluzija nego depresija." (:fjm, da ga je-bem matorog.)

farao


Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 10:51 am

Šaren dan...Lapsusi, posao, štura konverzacija, smeh, Etida klavirskih zvuka, izgubljeni papiri, nađeni papiri...Kilogram mandarina.
Nazad na vrh Ići dole
Kurt kombajn

Kurt kombajn


Reputation : 0
Datum upisa : 16.10.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 10:58 am

Sastanci, šuplja priča, usiljenost, neiskrenost...sve isto, opet.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 11:01 am

Hej Kurte, ne postoji drugačiji svet, meni tako rekoše :affraid:i još kažu da je život adaptacija na takva sranja Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Kurt kombajn

Kurt kombajn


Reputation : 0
Datum upisa : 16.10.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 11:08 am

Postoje drugačiji ljudi...ali uglavnom imam posla sa jednim te istim.
To je valjda neko prokletstvo šta li Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 11:14 am

Vrti mi se u glavi kada pogledam u ovaj tvoj avatar, kojom brzinom šiba taj dim...Tako da sam zaboravila šta sam htela da te pitam. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Kurt kombajn

Kurt kombajn


Reputation : 0
Datum upisa : 16.10.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Nov 28, 2011 12:58 pm

SovicaPlava ::
Vrti mi se u glavi kada pogledam u ovaj tvoj avatar, kojom brzinom šiba taj dim...Tako da sam zaboravila šta sam htela da te pitam. Razz

Nema mi druge nego da mijenjam avatar. Nema smisla da ti ometam koncentraciju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Nov 30, 2011 9:08 am

Danas nisam, kao juce, zamalo zapalila kucu. Nisam, doduse, ni spasavala nista. Nikoga nisam spasila. A, ne smem reci da niko nije bio u opasnosti. Ja to ne znam. lol!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Nov 30, 2011 10:38 am

Sweet...
Nazad na vrh Ići dole
frity

frity


Reputation : 0
Datum upisa : 15.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 8:17 am

danasnji dan je verovatno bio dobar.da ga nisam prespavao,da,sigurno bi bio zanimljiv.dakle,moj danasnji dan se desio juce.zakasnio na posao 15ak min,ali posto svi kasne,to i nije bilo bitno.srknuli nesto sto se zove cokoladni kapucino,tako pise na onom aparatu,samo sto i cokolade i kapucina ima onoliko koliko neko ima razvijenu mastu.seli u kombi,malo voznje,i stigli do neke sremske selendre,bez uvrede za sremce,ali u onom mestu vreme kao da stoji..poslednjih godina se bavim necim cime se nimalo ne hvalim,ali ako vam kazem da je emisija koju radim imala sher veci od lige sampiona pre neko vece,onda pomislim da ne samo u sremu,vec da vreme stoji u celoj ovoj drzavi.kako god,baba i deda su nam ulepslai dan.ne pamtim kad sam se onoliko smejao nekome,u facu,a da taj neko i ne kapira da se njemu smejemo,pa je samim tim sve bilo jos smesnije.baba i nekako,ali deda ne kapira nista,pa je svaku recenicu morala novinarka da mu kaze,a ovaj da ponovi.cak se ni tako nije najbolje pokazao,pa je sam vrh bio kada mu je rekla ovako-deda,sad kazi ovo:i ja je volim.znaci,samo ponovi-ja je volim.i deda,mrtav ladan-i JAJA volim.tu smo se blago rasplakali od smeha,ali nekako,slatki su,onako senilni i pogubljeni.ajd,nekako zavrsili,posle svratili da izujedamo neke kineze,kao,za promenu,ne moramo uvek da idemo na pecene svinjeKakav vam je danas bio dan? - Page 2 329909356 .piletina i neki preliv su ok,pirinac odvratan,ali ajd.e,jedino,nisam video brzu uslugu.kako nas je obicno u ekipi 5 ili 6,gde god klopamo,budemo nocna mora za konobare.em im treba dva sata da spreme za sve,em vecito,bez izuzetka,donese bar nesto pogresno.ovaj juce,doneo kafu,zapalili cigaru,nije proslo par minuta,tj,nismo ni zavrsili cigaruKakav vam je danas bio dan? - Page 2 2053944595 ,i covek donosi klopu.vrhunska usluga.da,bilo hladno u pizdu materinu,u selu,ne kod kineza.a ko me jebe kad gledam i verujem jutarnjem programu,kao,bice oko 15.da,15,ali minuta koliko mozes da stojis napolju dok se ne zamrznes.danas je oko 15,samo ne znam kako su znalii da cu ja danas da pisem za juce,i sad cu da ispadnem glup,jer je juce danas,a danas jeste toplo.i tako..ubio sam malo vremena na zvrljanje ovde,sad cu da zapalim cigaru,pa imam pametnijeg posla.a i da nemam,jedini sam ulogovan ovde,pa aplauz koji zasluzujem za ovu predivnu pricu mogu dobiti samo od samog sebe..e,aj zdravo,mrzi me vise da lupam,odoh.zdravo,cao,gudbaj,dosvidanja!!!
Nazad na vrh Ići dole
Najgora




Reputation : 0
Datum upisa : 08.10.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySub Dec 10, 2011 12:18 pm

'nako
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Dec 14, 2011 10:03 am

recju, usran....
Nazad na vrh Ići dole
Helem




Reputation : 0
Datum upisa : 15.12.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2011 3:20 pm

Jeben dan.
Nazad na vrh Ići dole
Helem




Reputation : 0
Datum upisa : 15.12.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyNed Dec 18, 2011 12:55 pm

Fenomenalan
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Dec 19, 2011 10:15 am

Kišno oduran.
Nazad na vrh Ići dole
Freeze the Time

Freeze the Time


Reputation : 0
Datum upisa : 21.12.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Dec 21, 2011 11:00 pm

Ima li ucenju kraja? :S
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyUto Dec 27, 2011 9:06 am

danas je u Oh stiglo prolece... Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 2226332211
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyUto Jan 03, 2012 12:04 pm

sve je dobro kad se dobro svrsi!

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyUto Jan 03, 2012 10:53 pm

flyingjoymaker ::
sve je dobro kad se dobro svrsi!


Jel se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Jan 04, 2012 12:49 am


ma ne u sferi sexualnih odnosa, to ja jos uvek resavam uz porno filmove,
nego sam odradio jednu svirku za jedan rodjendan.




gogo



Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
storyteller

storyteller


Reputation : 0
Datum upisa : 23.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Jan 11, 2012 8:48 am

Sivkast.

Bez zvezda na nebu.

"..hteo sam nekad da poberem zvezde
al' sad sam prestar za to
živeo snove
sanjao život.."
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyČet Jan 12, 2012 11:22 pm

Huh , za sad o.k , videcemo...
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Jan 16, 2012 12:00 pm

fak fakova!
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptyPon Feb 06, 2012 9:47 am

ufff -dan, eto takav.Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 611023673
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 12:24 pm

Oduran ko* Duran-Duran... Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 1580579321
Nazad na vrh Ići dole
LunKraljPoNoći

LunKraljPoNoći


Reputation : 1
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 74

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 EmptySre Feb 15, 2012 2:49 pm

@KO ŽENSKE GAĆE...KRATAK ...KRVAV I USRAN...
KAO I SAV ŽIVOT PO DEFETISTIČKOJ DEFINICIJI @

Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 1685985038
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/luka.jovic#!/profile.php?id=1236283241
Sponsored content





Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakav vam je danas bio dan?   Kakav vam je danas bio dan? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakav vam je danas bio dan?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Šta je to srpska elita danas?
» Do kog ste zaključka danas došli?
» Srecan ti rodjendan SovicePalava

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: SLOBODNO
-
Skoči na: